Propozycja dla hoteli

CornersForKidsZestaw3-1380x660_v2016-07-27

 

 

Goście odwiedzający hotel w zależności od charakteru swojego wyjazdu, częstokroć mają odmienne oczekiwania związane ze swoim pobytem. Jedni będą spodziewać się atrakcji, inni tymczasem – dokładnie przeciwnie –  marzyć będą o niezmąconym spokoju. Biegające po holu czy nudzące się na kanapach dzieci nie kojarzą się ze spełnionymi oczekiwaniami rodziców i zmęczonych gości.

Kącik zabaw może stać się wyjątkowym miejscem atrakcji skupiającym wokół siebie maluchy, które chętnie zajmą się czymś ciekawym, podczas gdy ich rodzice będą kończyć posiłek lub załatwiać konieczne formalności.

Okrągły stolik na drewnianych nogach wraz z drewnianymi, solidnymi krzesełkami umożliwi starszym dzieciom krótki odpoczynek w oczekiwaniu na rodziców. Zestaw kolorowych paneli ściennych oraz rakieta atrakcji, którą można dowolnie przenosić w wybrane miejsce – przyciągną uwagę najmłodszych gości.

Symbol zestawu: CFK1500

 

Skład zestawu:

 

Potrzebujesz konsultacji? Skontaktuj się bezpośrednio z przedstawicielem handlowym (tel. 695 607 300) lub z naszym Biurem Obsługi Klienta poprzez formularz kontaktowy.