Propozycja dla salonów urody

 

 

 

Klienci salonów urody z reguły oczekują wyjątkowego traktowania. Niczym niezakłócona atmosfera i odpoczynek na miękkim fotelu to dla wielu bezcenna chwila relaksu. Choć od salonów urody nie stronią mężczyźni, to jednak miejsca związane z troską o swój wygląd najczęściej odwiedzane są przez kobiety. Ta część  z nich,  która na co dzień troszczy się o dzieci, nie zawsze ma wystarczająco czasu, by w szczególny sposób zadbać o siebie. Tam,  gdzie można śmiało zabrać dziecko i jednocześnie zrobić coś z myślą o sobie, to wymarzone miejsce dla wielu Pań. Kącik zabaw dla dzieci, ustawiony w zasięgu wzroku rodzica, pomoże stworzyć dokładnie takie warunki.

Niewielkich rozmiarów stolik to miejsce przy którym swobodnie usiądzie czworo dzieci. Chłopcy będą mogli pobudować z klocków, a dziewczynki – przy pomocy kredek – stworzyć kilka własnych projektów sukni.

Symbol zestawu: CFK500

 

Skład zestawu:

 

Potrzebujesz konsultacji? Skontaktuj się bezpośrednio z przedstawicielem handlowym (tel. 695 607 300) lub z naszym Biurem Obsługi Klienta poprzez formularz kontaktowy.